به تولید کننده پالت چوبی خود اعتماد داشته باشید

10 / 10
از 1 کاربر

به تولید کننده پالت چوبی خود اعتماد داشته باشید

اعتماد داشتن به سازندگان پالت چوبی و به اشتراک گذاری برنامه های تولید با آنها هم کسب و کار شما را آسانتر می کند و هم سازندگان پالت چوبی مطمئن می شوند که تعداد پالت چوبی مورد نیاز در زمان صحیح به دست شما می رسد.

مدیریت موجودی توسط عرضه کننده چیست؟

این در واقع یک سیستم است که در آن فروشنده پالت چوبی ( نه خریدار) به سفارش سهام دسترسی داشته باشد. آنها می توانند در این روش نیاز های خریدار را برطرف کنند زیرا به برنامه تولید آنها دسترسی دارند. این امر باعث حذف روند سفارش مجدد و برطرف کردن یک نقطه ایجاد خطا بالقوه در زنجیره تدارکات می شود. عرضه کننده پالت چوبی از نیازهای شما با خبر است و آنها را در زمان مناسب آماده می کند. بنابراین تاخیر در سفارشات از بین می رود و مشکلات کمتری رخ می دهد.

چرا همه خریداران پالت چوبی این کار را انجام نمی دهند؟

بزرگترین مسئله اعتماد است. مدیریت موجودی توسط عرضه کننده تمام مسئولیت ها را بر روی دوش تولیدکنندگان پالت چوبی قرار می دهد. با این بسیاری از خریداران حتی بعد از چندین دهه همکاری با عرضه کنندگان پالت چوبی تمایل به انجام این کار ندارند.

خریداران و عرضه کنندگان پالت چوبی به منظور ارزیابی موفقیت مدیریت موجودی توسط عرضه کننده باید با هم کار کنند. یکی از راه های ارزیابی سازنده پالت چوبی ارزیابی کیفیت کار و خدمات آنها است.اگر شما سال ها با یک عرضه کننده پالت چوبی کار کرده اید و از کیفیت پالت چوبی، سرعت تحویل و نحوه ارتباط آنها راضی هستید، این نشانه خوبی برای افزایش اعتماد شما به آنها است.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :